Elegantní prasák

05.02.2017

Zhasni... a pusť si: https://www.youtube.com/watch?v=umn2QNvlErI

Asi tak úplně nepůsobím, ale když se bavím s ŽENOU, tak se zajímám o to, co poslouchá za hudbu, jaké jsou její sny, zájmy, co kupuje svýmu vypelichanýmu psovi za granule... No a připadám jí proto divnej.
Ale že přijde ke mě domů a vidí zrcadlo nad postelí, v nočním stolku bič a pouta, s tím je naprosto v pořádku a to i když už ví, co jí čeká!

Taková většinou končí spoutaná a zaklíněná mezi matrací a čelem postele a dostává jasně najevo, proč ke mě přišla...

Kdybych z toho rande nebo klubu odešel jen s jejím číslem, asi by dostala velikýho plyšovýho medvěda se srdíčkem z Tesca, kde se s ním fotí každá pipina na Instagram, ale jen ona ho dostane. 

Všechny ostatní hned po jejich ponížení vyhodim z bytu, týhle bych ale ráno udělal snídani a zaplatil  taxi...

Když tuhle ženskou najdeš, kámo chytni jí za řídítka (culík) a udělej jí to jako ještě nikdo, aby se všem těm před tebou vysmála, aby tě prosila o milost jakože už dost, aby sousedi mlátili do zdí a sousedka žárlila na to, co se u vás teď odehrává! A zbytek akčních holek z výprodeje bys měl vrátit zpátky do regálů...

No, doufám že tohle menší, úchylný povídání zahustí atmosféru i u vás doma a vytvoří napětí v kalhotkách tvý holky, koresponduje totiž s mym outfitem.

Miluju být jinej, vůbec nemám problém jít po ulici a vypadat jako západoneměckej pasák pokud se tak zrovna cítím nebo se to hodí - a k tomuhle povídání se to hodí, ne? 

Bohužel právě s tím spousta chlapů bojuje. Bojí se jinýho střihu oblečení, a kurva rolák se už nenosí, a co ty brejle? A ty džíny? Nejsou moc úplý a roztrhaný?... Vole jsou! A já na to balim holky jakože: "A nechtěla bys mi je zašít když už se ptáš?" Ještě to ráno jí máš doma a věř mi že nepíchá ona jehlu do tvých džín...

Chlapi, přeju hodně odvahy, věřte si!

Instagram

Facebook