Když neumíš ani vyměnit kolo, aspoň se vyfoť

22.01.2017

Pusť si tuhle věc a učeš si kotlety, zase jsem tu: https://www.youtube.com/watch?v=U1rgr6rumn8

Ten nadpis není jen tak. Zvládl jsem u zrcadla strávit i hodinu než jsem vyšel ven abych donesl tvý mámě tupoše na oběd, ale kolo u auta jí nevyměnim... Neumim vlastně ani přivrtat obrázek na zeď ani opravit vodu když mi kape kohoutek ale když u toho všeho vypadáš dobře, je ti to vlastně úplně jedno.

Lidi se "často" smějou tomu, jak si hlídám boty -  abych nešlápl... do hovna, přeskakuju louže, nosim mokrý kapesníčky (na čištění brýlí ale já to neřešim), boty si čistím převážně ručně, tkaničky peru. No ale díky tomu mám tyhle tenisky (i když, když řeknu tenisky, představim si nějakýho sopláka v čínách s vytahanym jazykem) už nějakých 5 let a pořád jsou čistší než vylízanej talíř od psa. Takže, smysl to má.

Tyhle rukavice jsem si koupil v nějakým skateshopu v Praze. Možná to ani nebyl skateshop ale působil na mě s cílovkou na 13ti letý kluky s velkýma sluchátkama na uších, takže skateshop určitě ne ale koho to vlastně zajímá. Každopádně jsem z nich hotovej. Řekl bych, že dost ozvláštní jakýkoliv outfit když si je zrovna nevezmeš k hnědý koženkový bundě po dědovi, navíc je to věc v řádech za pár stokorun, abys byl na očích holky co okolo tebe prošla se svym klukem. 

A když se ti za ně bude někdo smát, jednoduše mu rozjebej cihlu o ruku a on přestane.

Hahah, jestli si myslíš, že jsem si řekl že potřebuju novou tašku do fitka a nekompromisně jsem si koupil tuhle fajnovku Ralph Lauren, tak néééé.

Přišla za mnou v tý době ještě moje holka a povídá "Zlatko, pozerala som že bude v Marionnaud akcia...", zkrátka jsem koupil svý holce novej parfém a dostal jsem k němu tuhle tašku zdarma.

Tenisky, bunda a čepice Adidas Originals, kalhoty H&M, taška Ralph Lauren, rukavice Cropp

Opět moc děkuju za to, že jsi četl/četla. Vím že asi píšu jako zmrd, ale to je jen jedna část mě, ta druhá část je vděčná za tyhle věci! Neskutečně se těším z toho, že už mi píšou lidi, začínají mě sledovat a vůbec za to, že si takhle můžu hrát a bavit se, díky!

Sdílej to kamoško.