První bobování

15.01.2017

Vylaď atmosféru timhle songem bráško: https://www.youtube.com/watch?v=GF8H4QdW2kQ

Tenhle něžnej kluk co se tulí k růžové mikině by se na první pohled mohl zdát jako typický homosexuál, přimyslíme-li si že jeho dva kámoši sedí u něj na sedačce a hrajou FIFU (mohli by si zahrát UFC, ale hrajou FIFU), ve skutečnosti je ale opak pravdou.

Jsem Míra a dost možná jsem spal i s tvou holkou... Proč? 

Neopomíjím totiž to, že oblékání je nedílnou součástí nejen žen, ale i mužů! U chlapů mi chybí styl a odvaha k tomu, odlišit se a vymanit se ze zažitých keců o tom že má chlap smrdět i přes fotku. Chlap má mít upravený nehty, vonět na dálku, být vylazený a působit jako samec na lovu pokaždé když jde do společnosti!!!

Asi i proto začínám svoje blogování právě touhle sestavou - jsem chlap a vezmu si růžovou mikinu, a co?! 

Mým záměrem je, ukazovat různorodost mých outfitů i z levných a "stále" se opakujících kousků. 

Dnes jsem kabát ze Zary vyladil řekněme streetově (tak jsme to prostě nazvali s kámošema). Příště ale změním vše okolo a ten samý kabát bude opět dominantou úplně jiného stylu pro úplně jinou příležitost.

Triko a kalhoty H&M, mikina Sneakers Freak, kabát Zara, boty Timberland a ponožky do zimy co mi ušila tvá mama když jsi byl na lyžáku

Děkuju všem co je tahle pičovinka zajímala, vyvolala jakékoliv emoce - tím myslím že jsi se zamyslel/a nad tím jestli se ti to co mám na sobě líbí nebo ne a všem co mě podpoří tím, že budou můj blog sdílet. Protože já nevím co si s ním mám vlastně počít :-D