Tak přesně tímhle teď procházím!

29.01.2017

Dnes tě pustim trochu hlouběji, pusť a čti: https://www.youtube.com/watch?v=UPW8y6woTBI

Dokud mam krásnou a zdravou maminku, skvělýho bráchu s dobrym srdcem a funkční penis - a já mám! Vždycky bude důvod se smát :-)

Občas ale přijde období, který se ti úsměv snaží vzít! V takovým období prostě poznáš kdo je tvůj člověk a kdo ne... A nemluvím tady o těch motivačních obrázcích z Facebooku, co si každá coura sdílí na zeď aby vypadala že mezi krájením salámu v Tescu a retuší jebáků z fotek, přemýšlí i o životě, nebo aby nenápadně naznačila, že jí jiná coura podrazila nohy - což se není čemu divit pokud na nich právě měla balerinky. Já tady mluvim o reálným životě a o kamarádech který jsou kamarády dokud je to pohoda ale při "prvním" problému už to zas taková pohoda není.

Tak přesně tímhle teď procházím! A když mě něco trápí, prostě se hezky obleču a sem hezkej...

Dneska jsem, protože jsem trochu vážnej, podle toho zvolil i outfit...

To je jako s parfémem. Taky se voníš podle toho, jestli je léto nebo zima, podle nálady, podle toho co máš na sobě. A když mám být vážnej, nemůžu mít zimní čepici s bambulkou protože bych při první konfrontaci dostal kopačku na prsa.

Takže jsem se oblíkl jako solidní středoevropan procházející se po vlakovým nádraží ve zpomaleným záběru do gradující hudby.

... Tohle triko a ponožky mám myslím ještě od svý bejvalky. Ona sice neuměla vařit ale nakupovat uměla dobře 🤔

Vždycky dokázala sehnat nový, značkový kousky za super ceny a to ja prostě neumím. Asi si zase někoho najdu...

Všimni si, jak jsou vyladění ponožky s trikem (ve stejný značce na sobě teď mám i boxerky). On to sice nikdo nevidí, teda pokud se večer nechystáš vyspat s kámošovo mámou, ale ten pocit když si jdeš po městě jak šéf protože TY VÍŠ, je k nezaplacení, mysli na to.

No a závěrem - včera jsem byl v klubu... Šel jsem si do kabinky šňupnout koks a když jsem si myl ruce, přišel ke mě kluk, tak 16-17 let ptá se, "Nejsi Jaromír Knechtl?" - jen vás upozornim, že do doby než jsem si založil tenhle blog (dnes jsou to teprve tři týdny), mi nikdo Jaromíre neříkal, pro všechny jsem byl Míra... "Jsem", sem mu řekl. A on na to, "Já čtu tvůj blog..." No dál sme si ho vyhonili samou radostí ale co tím chci říct je, že uhhh, ono to fakt funguje?!  DĚKUJU, děkuju tobě jeslti to čteš a děkuju všem co to sdílí a dělají mi radost aniž by z toho něco měli.

Pořád se smějte, koukejte dopředu protože to co je teď už za pár vteřin zase nebude, myslete pozitivně, hezky se oblíkejte, nakupuje, utrácejte všechny svý zasraný prachy dokud můžete a buďte extrémně v pohodě!

Džíny a bunda Zara, ponožky a triko Tommy Hilfiger, boty pičo z Deichmanu ale kožený jak letecká bunda tvýho dědy