Všechnu tu tíhu smýt…

31.07.2017

Nalaď si atmosféru touhle věcí: https://www.youtube.com/watch?v=WCgZZrv1uiU

To je paradox... Myslel jsem si, že až skončím v práci, budu mít mnohem víc času na svý koníčky, osobní rozvoj a rozvoj toho, čím bych se chtěl živit.

Místo toho mám víc času akorát tak na řešení nepodstatných věcí, blbostí.

Občas se v tom fakt plácám a předbíhám - stavím se do pozic do kterých se chci mermomocí dostat dřív, než v nich opravdu můžu být. Sakra ale mám pocit, že už nemám dost času!
Často se spoutávám tím, že mi život utíká mezi prsty a proto se místo práce věnuji tomu, co by mělo následovat až po ní... A mám to tak vlastně ve všem. V práci se nechci věnovat věcem ve kterých nevidím cíl i když ho můžu objevit až po cestě, vztahy ukončuji jakmile přijde problém protože mám pocit, že bych jeho řešením ztratil čas a možnost poznávát jiný i když ty problémy můžou odeznít, s koníčky zase mám pocit, že ztratím čas na práci, v boji se sebou samým... Ani nevím jak bojovat.

K někomu se tahle, říkejme tomu "pokora k životu" a nemrhání časem, dostaví věkem. Někomu k ní pomůžou všechny ty pády na zem a někomu musí do života vstoupit někdo, kdo ho usměrní a ukáže mu tu správnou techniku :-)
Někdy vážně stačí jen pozitivní slova od někoho, komu na tobě záleží a ty víš, že co říká, myslí upřímně - "zvládneš to", "máš na to", "spolu dokážeme veliký věci", "jsme partneři"... Najednou ucítíš tu sílu, energii a odhodlání na tu zahradu s klukama nejít a raději si sednout k práci.
No, není to jen o práci. Stejně tak tě někdo může motivovat zhubnout a mít vymakaný břicho což je asi boj nás všech, který neustále odkládáme :-D , může ti to pomoct k lepším výsledkům, k tomu začít s koníčky kterých ses bál nebo jsi měl pocit, že na ně němáš čas, pomůže ti to vyhnat démony, překonat fobie.

Než ukončim tuhle svojí něžnou chvilku a vyměním si tampón, chci ti říct... Ser na to co jsem napsal!
Nedělej to pro nikoho, jenom pro sebe samotnýho. Dokud budeš spoléhat na druhý nebo se na ně citově vázat a směřovat svoje kroky, ať pracovní, nebo osobní k jedné osobě, ze které dnes máš pocit že za to stojí, budeš padat na hubu do konce svýho života. Ta nebo ten za to totiž zítra stát nemusí a až odejde, odejde s ní/ním i veškerá tvoje inspirace a motivace. Najednou budeš mít pocit, že to co jsi do teď dělal nemá smysl protože ona/on už ve tvém životě není, tak pro koho? 

Ty tu ale budeš pořád, proto to dělej pro sebe! Nejsi tím sobec, jen nacházíš nakopávač v někom, v kom se nezklameš a když ano, můžeš si za to jen ty sám, ale nikdy ne ostatní.

Tu druhou část dnešního blogu jsem ale musel napsat. Chci aby jste věděli, že všechno co sem píšu, je můj život. Nepředávám vám hypotézy ani citáty z Facebooku, předávám vám surovej život jakej je a jak ho znám já.
Takže i já se nechal ukolébat druhými, věřil jsem a svěřoval jim tím svou budoucnost, o tom druhá část je!
Neříkám tím, že si nemáte hledat partnery a kamarády. Ani tím neříkám, že máte být bezcitní nebo prázdný skříňky, to je maska, kterou si často nasazuji jako obranu já a těžko se sundavá. Říkám jen, hledejte každodenní motivaci v sobě samotných. Chtějte být lepšími, soutěžte, ale vždy jen s předešlým dnem který jste prožili, aby ten dnešní byl lepší. Ono všechno přijde a až to budete mít, budete vědět jak a s kým, s tím naložit :-)

A co to triko 49-1 ?
Conor McGregor, ztělesnění bojovníka duchem i tělem bude zápasit v největším zápase historie bojových sportů a 49-1 je skóre, které bude Mayweather po zápase s Conorem na svém účtě mít. Nenapadá mě proto nikdo jiný, kým bych vizuálně mohl zobrazit můj boj o kterým dnešní blog je. Před pár lety byl v Irsku na podpoře, dnes přepisuje historii bojových sportů.

Mějte tyhle cíle, najděte energii k jejich realizaci v sobě samotných, ne v druhých, ti vás můžou zklamat...

Pozlacené tenisky Aldo jakože prosim tě? Kolik karátu to má? Kalhoty bez žmolků za 500,- H&M, triko vlastní výroby 49-1, ale měl by ho mít každý a předražené brýle RayBan.